Kına Fotoğraf Çekimi

Giyçek’te Osmanlı dönem kostümleriyle yapılan fotoğraf çekimleri; sıradan bir fotoğraf çekimi olmaktan öte, kına ve bekarlığa veda eğlencelerine renk katacak alternatif bir organizasyon olarak görülüyor.

henna_01

İnsanların kalıplaşmış etkinliklerden sıkıldığı bu günlerde, yaratıcı ve kişiye özel etkinlikler aranır oldu. Giyçek Fotoğraf Stüdyosu’nda fotoğraf çekimi; özel günlerde fotoğraf çektirmeyi düşünenler için sıra dışı ve eğlence garantili bir etkinlik. Özellikle nişan, kına, bekarlığa veda ve düğün organizasyonlarından önce çiftlerin ve arkadaş gruplarının tercih ettiği Giyçek, sıradan bir fotoğraf çekimi olmaktan öte, kına ve bekarlığa veda eğlencelerine renk katacak alternatif bir organizasyon olarak görülüyor.

henna_02

Galata’daki tarihi Doğan Apartmanı’nın altında, 3 seneyi aşkın süredir nostaljik fotoğraf çekimleri gerçekleştiren stüdyo, 100’ü aşkın özel dikim ve her bedene uygun dönem kostümü ve zengin aksesuar seçenekleri ile misafirlerine hizmet veriyor. Randevu alıp stüdyoyu ziyaret ettiğinizde, ‘Hanedan’, ‘Harem’, ‘Göksu Sefası’ gibi konseptler hakkında bilgi alıp, onlarca kostüm arasından seçiminizi yapıyorsunuz. Seçim yaparken zorlanırsanız, Giyçek ekibi yardımıza yetişiyor. Stüdyoya geçtiğinizde; ud, tef gibi enstrümanlar, kahve tepsisi ve üzüm gibi detaylar mizanseni tamamlamak için sizi hazır bekliyor. Stüdyoda farklı planlarda çekilen fotoğrafların hepsi beğeninize sunuluyor. Baskı ya da dijital ortamda teslim aldığınız fotoğraflarınızı, orjinal renginin dışında, siyah/beyaz ya da antik gibi filtrelerle eskitebiliyorsunuz. Saklamaktan mutluluk duyacağınız fotoğraflarınızın yanı sıra, uzun yıllar unutmayacağınız bir deneyim ile stüdyodan ayrılıyorsunuz.

Giyçek’i sıra dışı kılan neden

Giyçek, Türkiye’deki ilk ve tek dönem kostümlü fotoğraf stüdyosu. Yurt dışında bir çok örneğini görebileceğiniz kostümlü stüdyolarından, kostüm kalitesi ve hizmet şekli ile farklılık gösteriyor. Randevu aldığınız saatler içerisinde tüm stüdyo alanı, sadece size özel olarak ayrılıyor. Giyçek ekibi çekim için ihtiyacınız olan tüm detaylar konusunda size yardımcı oluyor.